Vážení zákazníci,

jsme firma, která se již 22 let zabývá zakázkovou výrobou nejen nábytku - kuchyňské linky, obývací stěny, koupelnový nábytek, dětské pokoje, kancelářský nábytek, schody, dveře jak interiérové, tak venkovní, pergole, ploty atd.

Jsme schopni zařídit kompletní interiéry bytů, domů, kanceláří, škol, bank i hotelů. Design nábytku vyplývá z našeho vlastního rukopisu, jímž je výroba z velkého výběru masivních dřevin a přírodní dýhy v rozmanité stupnici barev a jejich odstínů. Bohatou barevnost umožňuje i práce s laminovanými deskami.
Při výrobě nábytku pracujeme však i s takovými materiály, jakými jsou např. sklo, kov a jiné. Pokud přání zákazníka přesahuje možnosti úprav řadového nábytku, můžeme vytvořit zcela zakázkový nábytek k uspokojení nejvyšších nároků na vyjímečnost jeho funkce a designu a to možností návrhu a nebo konzultace s některým z architektů, se kterými spolupracujeme. Důkazem toho jsou námi realizované zakázky jako jsou kavárna Bulldog v Břeclavi, kavárna Tři pomeranče v Břeclavi, kavárna Savoj v Brně, Bowling v Hodoníně, kanceláře Pojišťovny Kooperativa v Břeclavi, kanceláře firmy LOGIS, Celní úřady ve Velké nad Veličkou, Ředitelství celního úřadu v Brně a mnohé další. Poslední část naší nabídky se týká služeb. Prvotní je poradenská a konzultační činnost. I podle jednoduchého nákresu či ústního zadání můžeme bezplatně navrhnout cokoliv, od jednotlivého kusu nábytku po řešení celého interiéru, a to i v podobě počítačové studie. Náš nábytek dopravíme na místo určení, smontujeme a rozmístíme v interiéru tak, aby naši klienti mohli bez starostí ihned užívat všech jeho výhod a pohodlí.

Se svou nabídkou se obracíme k Vám, zákazníkům, kteří chcete zvýšit úroveň svého bydlení nebo pracoviště a maximálně využít prostor. Svými výrobky chceme přispět k Vaší spokojenosti. Pokud máte zájem o bližší informace námi nabízeného zboží, kontaktujte nás osobně či telefonicky. Děkujeme Vám za projevený zájem a těšíme se na spolupráci s Vámi.
www.mrazek.cz

Copyright © 2015 Leoš Mrázek

facebook